Organizacja pożytku publicznego. KRS nr 144784
 
00-031 Warszawa, ul. Szpitalna 5/5,
tel. 828 91 28 w. 141, 826 35 98, fax 828 91 29,
E-mail: fundacja@spczs.engo.pl, spczs@szpitalna.ngo.pl
Konto bankowe: 62 1240 6218 1111 0000 4611 7483

Polski | English  
Русский  

 

Fundacja Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej jest członkiem Grupy Zagranica - zagranica.ngo.pl  

Wolontariat

Fundacja Solidarności Polsko - Czesko - Słowackiej poszukuje wolontariuszy do pomocy przy realizacji programów międzynarodowych

Fundacja Solidarności Polsko - Czesko - Słowackiej od 1992 roku prowadzi programy szkoleniowe i stażowe dla dziennikarzy oraz działaczy organizacji pozarządowych z krajów z byłego Związku Radzieckiego. Do tej pory w naszych dwu- i trzytygodniowych stażach i szkoleniach wzięło udział ok. 650 osób reprezentujących setki organizacji i instytucji z tych krajów. W tym roku planujemy zrealizowanie jeszcze minimum dwóch projektów:

  • dwutygodniowych szkoleń z zakresu składu komputerowego publikacji w ramach programu "Technika Wolnego Słowa" skierowanego do organizacji pozarządowych i prasy lokalnej z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Mołdowy;
  • dwutygodniowych pobytów studyjnych dla studentów pierwszych lat studiów z Ukrainy, Białorusi i Obwodu Kaliningradzkiego w ramach programu "Study Tours to Poland" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Poszukujemy wolontariuszy do następujących prac:

  • weekendowa opieka nad uczestnikami szkoleń organizowanych przez Fundację;
  • tłumaczenie tekstów;
  • pomoc biurowa.

Wymagana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub białoruskiego.

Oferta jest skierowana do osób mieszkających w Warszawie.

Z wolontariuszami zaangażowanymi w projekty zostanie podpisana umowa o współpracy . Mogą oni również liczyć na opinię o ich pracy oraz referencje wystawione przez Fundację.

Dodatkowych informacji udziela Biuro Fundacji Solidarności Polsko - Czesko - Słowackiej, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, tel. (22) 828 9128 w. 141, 826 3598, fax. 828 9129, e-mail: fundacja@spczs.engo.pl , WWW: www.spczs.engo.pl .

Wolontariat

O Fundacji
Historia Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej
Działalność Fundacji
Co robimy? - Aktualności
Wolontariat
Nasi darczyńcy
Linki
Jak do nas trafić?

Aktualności
Rozwój Niezależnych Mediów w Eurazji
W tym roku planowana jest kolejna edycja programu "Niezależne Media". Do Polski zostanie zaproszonych 26 dziennikarzy z Białorusi, Mołdowy, Rosji i Ukrainy. Podczas wizyt studyjnych będą oni mieli okazję odwiedzić redakcje gazet i czasopism, stacje radiowe i telewizyjne, redakcje portali internetowych oraz agencji informacyjnych. Poznają pracę i doświadczenia polskich kolegów. Plan pobytu gości zostanie dostosowany do wykonywanego zawodu i specjalizacji.
Wolontariat
Poszukujemy wolontariuszy do weekendowej opieki nad uczestnikami szkoleń organizowanych przez Fundację, tłumaczenia tekstów, pomocy biurowej.
Biuletyn SPCzS
E-mail:
Imie i nazwisko:
Kraj:
 


 
[stat4u]