Organizacja pożytku publicznego. KRS nr 144784
 
00-031 Warszawa, ul. Szpitalna 5/5,
tel. 828 91 28 w. 141, 826 35 98, fax 828 91 29,
E-mail: fundacja@spczs.engo.pl, spczs@szpitalna.ngo.pl
Konto bankowe: 62 1240 6218 1111 0000 4611 7483

Polski | English  
Русский  

 

Fundacja Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej jest członkiem Grupy Zagranica - zagranica.ngo.pl  

Aktualności

Projekt "Study Tours to Poland – wizyty studyjne dla studentów z Ukrainy, Białorusi i Obwodu Kalingradzkiego"

Fundacja w dniach 18-29 października 2010 zorganizowała  wizytę studyjną dla 11 studentów z Ukrainy (6), Federacji Rosyjskiej (3) i  Białorusi (2) w ramach programu "Study Tours to Poland" Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Fundacji Edukacja dla Demokracji.

Podczas dwutygodniowych pobytów, studenci poznawali różne aspekty współczesnego życia w Polsce: polityka, ekonomia, nauka i szkolnictwo wyższe, kultura, młodzież, media, organizacje pozarządowe i współpraca międzynarodowa. Spotkali się z przedstawicielami ponad 50 instytucji i organizacji.

Projekt był finansowany w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności RITA/STP – wizyty studyjne w Polsce, realizowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego i Fundację Edukacja dla Demokracji.

Drukuj...

Aktualności

Archiwum aktualności...

O Fundacji
Historia Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej
Działalność Fundacji
Co robimy? - Aktualności
Wolontariat
Nasi darczyńcy
Linki
Jak do nas trafić?

Aktualności
Rozwój Niezależnych Mediów w Eurazji
W tym roku planowana jest kolejna edycja programu "Niezależne Media". Do Polski zostanie zaproszonych 26 dziennikarzy z Białorusi, Mołdowy, Rosji i Ukrainy. Podczas wizyt studyjnych będą oni mieli okazję odwiedzić redakcje gazet i czasopism, stacje radiowe i telewizyjne, redakcje portali internetowych oraz agencji informacyjnych. Poznają pracę i doświadczenia polskich kolegów. Plan pobytu gości zostanie dostosowany do wykonywanego zawodu i specjalizacji.
Wolontariat
Poszukujemy wolontariuszy do weekendowej opieki nad uczestnikami szkoleń organizowanych przez Fundację, tłumaczenia tekstów, pomocy biurowej.
Biuletyn SPCzS
E-mail:
Imie i nazwisko:
Kraj:
 


 
[stat4u]