Organizacja pożytku publicznego. KRS nr 144784
 
00-031 Warszawa, ul. Szpitalna 5/5,
tel. 828 91 28 w. 141, 826 35 98, fax 828 91 29,
E-mail: fundacja@spczs.engo.pl, spczs@szpitalna.ngo.pl
Konto bankowe: 62 1240 6218 1111 0000 4611 7483

Polski | English  
Русский  

 

Fundacja Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej jest członkiem Grupy Zagranica - zagranica.ngo.pl  

Aktualności

Wykład "Prasa w Armenii - typowy przypadek berluskonizacji"

Fundacja Solidarności Polsko - Czesko - Słowackiej serdecznie zaprasza 22 listopada (środa) o godz. 17:30 na wykład na temat wolności mediów w Armenii:

"Prasa w Armenii - typowy przypadek berluskonizacji"

który wygłosi pan Alexander Iskandaryan - dyrektor Caucasus Media Institute z Erewania. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji, Centrum ’Szpitalna’, Warszawa, ul. Szpitalna 5/5, III p.

Alexander Iskandaryan jest jednym ze współzałożycieli Caucasus Media Institute - prywatnej szkoły dziennikarstwa oraz centrum badań nad mediami. Od 2002 roku kieruje Instytutem. Poprzednio był dyrektorem the Moscow Center for Caucasus Studies. Jest autorem licznych publikacji na temat przemian w krajach postsowieckich, jak również konfliktów narodowościowych i migracji w tych krajach.

Pan Iskandaryan przebywa w Warszawie w ramach projektu "Zastosowanie polskich doświadczeń w szkoleniu dziennikarzy dla potrzeb Armenii - Niezależne media", organizowanego przez Fundację Solidarności Polsko – Czesko – Słowackiej we współpracy z Cucaus Media Institute, a finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i National Endowment for Democracy.

Wykład zostanie wygłoszony w języku rosyjskim.

Drukuj...

Aktualności

Archiwum aktualności...

O Fundacji
Historia Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej
Działalność Fundacji
Co robimy? - Aktualności
Wolontariat
Nasi darczyńcy
Linki
Jak do nas trafić?

Aktualności
Rozwój Niezależnych Mediów w Eurazji
W tym roku planowana jest kolejna edycja programu "Niezależne Media". Do Polski zostanie zaproszonych 26 dziennikarzy z Białorusi, Mołdowy, Rosji i Ukrainy. Podczas wizyt studyjnych będą oni mieli okazję odwiedzić redakcje gazet i czasopism, stacje radiowe i telewizyjne, redakcje portali internetowych oraz agencji informacyjnych. Poznają pracę i doświadczenia polskich kolegów. Plan pobytu gości zostanie dostosowany do wykonywanego zawodu i specjalizacji.
Wolontariat
Poszukujemy wolontariuszy do weekendowej opieki nad uczestnikami szkoleń organizowanych przez Fundację, tłumaczenia tekstów, pomocy biurowej.
Biuletyn SPCzS
E-mail:
Imie i nazwisko:
Kraj:
 


 
[stat4u]